اصول و روش های RF را می توانیم یک روش مدرن در ایجاد نمودن تجهیزات نوآورانه شبکه بی سیم بدانیم.ما گروهی هستیم ، متشکل از افراد باهوش که تصمیم گرفته ایم دانش خود را در اختیار مردم قرار دهیم. ما به قدرت نوآوری، تکنولوژی و خلاقیت اعتقاد داریم ، رویکرد غیر متعارف ما منجر به تغییرات منحصر به فرد در محصولات و درواقع تولید محصولاتی می شود که می تواند باعث تغییر در جریان بازار گردد.

شبکه بیسیمی با سرعت بالا و قابل اتکا

موسسین شرکت

موسسه RF توسط جورج تاپتی و مارتین مارسیانسک در سال 2010 پایه ریزی و افتتاح گردید ،هدف نهایی ما تبدیل شده به نوآورترین سازنده شبکه های بی سیم می باشد.

مارتین ، اکثریت زندگی حرفه ای خود را در زمینه شبکه های بی سیم گزارنده است ،از توانایی های او می توانیم به تسلط به راه حل های حرفه ای مایکروویو، سیستم های پخش، و 802.11 اشاره کنیم.مارتین ، جز افرادی است که موفق شده اولین شرکت های توزیع کننده اینترنت را در اروپا پایه ریزی کرده و افتتاح نماید.  جورج ، از دانشکده مدیریت تجارت فارغ التحصیل شده و  پیش زمینه بسیار قدرتمندی در تکنولوژی و ای تی دارد. زندگی حرفه ای بر مبنای ایجاد نمودن شرکت های پر بازده و موفق پایه ریزی شده است. از تجربیات جورج  می توانیم به مدیر عاملی شرکت eTel، که یک شرکت مخابراتی در سراسر کشور و مدیر عامل در سان مایکروسیستمز اسلواکی اشاره کنیم.

ماموریت

ما جهانی را می بینیم که در آن تکنولوژی به واسطه شبکه همه چیز را به هم متصل می کند و در نتیجه مردم ، مجبور به انجام بسیاری از کارهای روزمره خود نخواهند بود، در واقع در جهان ما ، به جای انجام دادن کارهای روزمره و زمان بر می توانیم زندگی کنیم ، یا بهتر بگوییم زندگی راحتر و شاد تری داشته باشیم ،و نگران بسیاری از موارد نباشیم ، زیرا اطمینان داریم که تکونولوژی خود این فعالیت ها را برای ما انجام خواهد داد.در واقع به واسطه تکنولوژی می توانیم انسان باشیم و دیگر ماشین هایی که انسان هستند را ، فراموش کنیم.

این تنها ، شروعی است بر شروع دنیای بزرگ ما ،بزرگترین نوآوری زندگی ما در جریان است ،نوآوری که بدون سیم خواهد بود.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس