شرکت نترونیکس که آن را با عنوان ، تکنولوژی نترونیکس می شناسیم ، یک شرکت طراح و سازنده پیشرو در زمینه تجهیزات شبکه و ارتباطات مستقر در انتاریو، کانادا می باشد ، مجموعه محصول ما شامل اطلاعات و ارتباطات صوتی و تجهیزات شبکه بر اساس آخرین تکنولوژی های ارتباطی رادیو، لیزر و ارتباطات بی سیم است.

از سال 1996 ، شرکت ارتباطات نترونیکس که یک شرکت تابع از شرکت مادر ، تکنولوژی نترونیکس می باشد ، با تجهیزات کابلی با کیفیت بالا و قابل اطمینان که به بخش های مختلف بازار و سازمان های بزرگ دولتی خدمت رسانی می کند ، عمده فعالیت های این شرکت به شرکت ها ی فعال در بخش نفت و گاز و بانکداری، ارائه دهندگان خدمات مخابراتی، و ارائه اینترنت به کاربران جزء می باشد.

تکنولوژی نترونیکس را می توانیم  یک فروشگاه یکپارچه برای ارتباطات بی سیم و تجهیزات صوتی / انتقال داده  بدانیم که نیاز بازار و پهنای باند مورد نیاز بازار را فراهم می کند.

“نترونیکس یکی از وسیع ترین مجموعه های ارائه دهنده شبکه های بی سیم(وایرلس) می باشد تحت نام تجاری واحد فعالیت می کنند

مجموعه غنی ما که شامل عملکرد پیشرو NetAxis، راهکارهای بک هال (ارائه نت) با عملکرد بالا مایکروویو در فرکانس های مجاز 6 تا 38 گیگاهرتز است. کامل ترین مجموعه فرکانس های پشتیبانی شده، طیف گسترده ای از رابط ها، ظرفیت اترنت کامل از جعبه (بدون مجوز نرم افزار افزایش ظرفیت) و قیمت جذاب برای هر بیت NetAxis را به یک راه حل مناسب برای کاربردهای مختلف مایکروویو تبدیل کرده است.

خدمات برنامه ریزی شبکه رادیویی به شیوه ای حرفه ای ارائه می شود که برنامه ریزی رادیویی و تیم طراحی لینک ما را خریداری می کند. گزارش مختصری از ظرفیت قابل دسترسی، نوع آنتن، ارتفاع برج و نیازهای افزونگی / تنوع همراه با درصد دسترسی برای مختصات ارائه شده توسط مشتریان ارائه شده است.

تکنولوژی نترونیکس با بهره گیری از توان فنی خود در زمینه اتصال به شبکه های مناطق شهری و روستایی در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، که ارتباطات بی سیم مناسب ترین نوع راه حل ارتباطی در آنان است، توانایی استفاده از شبکه های محلی و ارائه اطلاعات به مشتریان به واسطه آن را به دست آورده است.

تکنولوژی نترونیکس با استفاده از دانش عمیق تکنولوژی رادیو به ارائه طیف کاملی از راه حل های اتصال با محصولات مناسب برای برنامه های کاربردی در ابعاد و ویژگی های مختلف را فراهم می آورد.

عملکرد بالا و سری Net Stream بسیار قابل اعتماد، مشتریان ما را قادر به ارائه راه حل های سریع با سرعت بالا برای کاربران خود با یکی از بهترین نسبت قیمت / عملکرد در بازار است.

عملکرد، قابلیت اطمینان و دوام محصول ما، باعث شده تا هیچ کس در این صنعت مشابه آن را نتواند ، ارائه دهد

NetPrecis یکی دیگر از اعضای شبکه نترونیکس محصولات شبکه رادیویی است که دارای ظرفیت بالا و لینک های فوق العاده طولانی برای نقطه اتصال به نقطه در مناطق روستایی و از راه دور است. این می تواند محدوده تا 250 کیلومتر را ارائه دهد و می تواند به ظرفیت 65 مگابیت در ثانیه برسد. NetPrecis یک سیستم مدولار اثبات شده با قابلیت اطمینان بسیار بالا و دقت رادیویی است. NetPrecis در فرکانس هایی از 300 مگاهرتز تا 2.7 گیگاهرتز در دسترس قرار می دهد .

NetGlide تکنولوژی منحصر به فردی را برای پوشش پوشش فای داخلی ارائه می دهد که به حل معضل Microcell برای پوشش داخلی در ساختمان های بزرگ و شلوغ می پردازد. NetGlide تجربه کاربری را با سیستم های WiFi بهبود می بخشد ، این تکنولوژی با پوشش کل ساختمان با عملکرد پتو(یا وای فای چتری) تمام وای فای های فعال در ساختمان را ، به اینترنت متصل می کند.

راهکارهای ارتباط بی سیم نترونیکس در شرایط محیطی مختلف یعنی آب و هوای بسیار سرد تا بسیار گرم مورد آزمایش قرار گرفته و عملکرد، قابلیت اطمینان و با دوامی را ارائه می دهند که در هیچ صنعت دیگری قابل یافت نیست.

NetFortis  یک خط تولید برای ارتباطات رادیویی SCADA، کنترل از راه دور و کنترل در صنایع مختلف طراحی شده نموده است. محدوده سخت افزاری و محدوده عملیاتی NetFortis، راه حل اتصال ایده آل در زمینه نفت، گاز، برق و ابزار، کنترل ترافیک و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر را فراهم آورده است.

خانواده محصول NetStream از لینک های بی سیم همزمان بومی TDM می تواند ترافیک TDM مانند خطوط E1 و T1 همراه با ترافیک IP را با مجموعه ای از تجهیزات رادیویی به مراتب بالغ، قوی و بسیار قابل اعتماد انتقال دهد. طیف گسترده ای از محصولات در این خانواده تضمین می کند که ما می توانیم یک محصول کلاس کلاس مناسب برای هر برنامه و هر بودجه ارائه دهیم

خانواده محصول NetAstra از چندین نقطه راه حل های بی سیم شبکه استفاده می کنند و ایستگاه های پایه با یکی از بزرگترین ظرفیت بخش در صنعت است. طیف گسترده ای از واحدهای مشترک در ظرفیت های مختلف، انعطاف پذیری مورد نیاز برای نقطه هزینه ای را برای طراحی چند نقطه فراهم کرده است.

با استفاده از سری NetPoint Pro، پوشش در فضای باز برای اتصال با جمعیت زیادی از کاربران WiFi می تواند ارائه شود. NetPoint Pro یک نقطه دسترسی فوق العاده با عملکرد چندگانه رادیویی / چندگانه است که مجهز به تکنولوژی پیشرفته پرتو پیشرو است. این تکنولوژی باعث می شود مشتریان را با رادیوهای کوچک وای فای در فاصله های طولانی ارتباط برقرار کنند، در حالی که در این حالت تداخل از منابع ناخواسته به شدت کاهش می یابد.

محصولات

دسترسی نقطه به نقطه (زیر 6 گیگاهرتز)

در میان تمام محصولات(رادیوها) که در بازار موجود می باشند ، رادیو مدل NetStream تنها مدلی است که می تواند تا 16 لینک اینترنتی را از شبکه مادر دریافت کرده و به سمت رادیو هدف به صورت همزمان ارسال کند و در عین حال هیچ گونه اختلالی در روند ارائه خدمات ایجاد نکند. این تکنولوژی باعث می شود تا امر تاخیر فوق العاده ای فراهم گردد و باعث می شود که پیوندهای آبشاری برای لینک های میان شهری و شبکه های سراسر کشور به ترتیب برقرار شود.

ظرفیت بالا، ارتباط به واسطه یک نقطه اتصال به چند نقطه اتصال در منطقه

NetAstra یک رادیو به منظور ارائه اینترنت از یک نقطه با ظرفیت بالا به چند نقطه دسترسی در یک شبکه بی سیم می باشد که به ارائه 200 مگابیت در ثانیه اینترنت در هر بخش می پردازد و می تواند تا 16 ایستگاه های دسترسی  را به خود متصل نماید. به لطف فریم های اختصاصی خود، NetAstra اسلات های اختصاص داده شده برای هر SU به منظور از بین بردن اختلاف بین SU برای پهنای باند اختصاص داده است.

دسترسی نقطه به نقطه (6 تا 38 گیگاهرتز)

سری NetAxis شامل پیوندهای پشتی بالا و قابلیت دسترسی بالا با ظرفیت سازی تا داده های با سرعت 1.3 مگاپیکسل و دو خطه تا 16 برابر خط E1 می باشند. ابعاد ویژگی های رده حامل از جمله افزونگی، تنوع، قدرت RF بالا و ویژگی های شکل دادن به ترافیک، رادیو NetAxis را یک انتخاب ایده آل برای داده های با ظرفیت بالا و صداهای فوق العاده بزرگراه ها تبدیل می نماید.

دسترسی نقطه به نقطه در نقاط دور دست

رادیو Netronics شرکت  NetPrecis، نقطه دسترسی عقب به عقب(پشت به پشت به واسطه بک هال میان برد)، انتقال بی سیم از اینترنت، ترافیک صوتی و داده ها را در فاصله تا 250 کیلومتر فراهم می کند.

پیوندهای NetPrecis برای دستیابی به قابلیت «پنج 9s» طراحی شده اند که از اصلاح خطای پیشرو در حالت پیشرفته و تاخیر زمانی ذاتی برای کیفیت خدمات بی نظیر بهره می برد.

سخت افزار NetPercis بسیار قابل اعتماد است و می تواند در سخت ترین و از راه دور ترین شرایط انجام وظیفه کند.

پوشش فضای بیرونی

خانواده NetPoint محصول است دارای یک پروتکل قدرتمند، با ظرفیت بالا و مقیاس پذیر برای پوشش در فضای باز در شبکه گسترده ای از شهر با کیفیت پوشش استثنایی است. NetPoint Pro با استفاده از پروتکل 802.11 a / b / g / n، پردازش پرتو، MIMO و SDMA برای افزایش کارایی و قابلیت اطمینان اتصال آن است.

این ویژگی ها در کنار هم باعث شده است تا مجموعه ای از نقاط دسترسی WiFi با ویژگی های منحصر به فرد برتر از نظر فاصله، ظرفیت و نزدیک خط سایت (NLOS) و عملکرد LOS برای رفع تقاضای به طور فزاینده رو به رشد است.

اتصال رادیویی برای اهداف SCADA

NetFortis یک پلت فرم امن، قوی و قابل اعتماد است که قابلیت اتصال به رادیو را برای سیستم های  SCADA که به طور گسترده ای در صنایع نفت و گاز، برق و برق، تامین آب و بسیاری از صنایع دیگر که نیاز به  کنترل داده های از راه دور را دارند می باشد.

NetFortis یک مسیر مهاجرت برای صنایع را با استفاده از نسل قبلی اتصال سریال به نسل جدید سیستم های نظارت و کنترل مبتنی بر IP ارائه می دهد، زیرا هر دو سیستم عامل را پشتیبانی می کند.

پوشش فضای داخلی یکپارچه

NetGlideیک  مجموعه تکنولوژی منحصر به فرد و انقلابی مربوط به شبکه های اینترنتی را ارائه می دهد که امکان دستیابی به یک نسل جدید کلاس های بی سیم را فراهم می کند که از یک دفتر واحد تا چندین ساختمان وابسطه را پشتیبانی می کند. NetGlide تنها یک تداخل بدون مزاحمت ارائه عملکرد حداکثر عملکرد 802.11n با کیفیت خدمات قابل پیش بینی فراهم می کند.

سیستم NetGlide WLAN پیچیدگی تحقیق RF و برنامه ریزی سلول را کاهش می دهد. دستگاه های مشتری در هر کجا از طریق پهنای کانال NetGlide حرکت می کنند بدون اینکه از انتقال سرویس های اینتر-AP، مجددا احراز هویت یا تاخیر استفاده کنند.

کاربردها

 • کاربرد شهری

  توانمندسازی جامعه

 • کاربرد در امنیت عمومی

  امنیت جامعه با پهنای باند بی سیم

 • کاربرد در نفت، گاز و صنعتی

  زیرساخت ارتباطات در میدان نفتی: راه حل در اینجا شبکه بی سیم است

 • کاربرد در شبکه های سازمانی

  پروژه های شرکت خود را با استفاده از یک شبکه بی سیم گسترش دهید

 • کاربردهای معدنی

  اتصال بی سیم باعث ارتباط موثر در معادن باز است

 • کاربرد در سواحل و بنادر ساحلی

  معمولا بندرگاه ها تقاضا های زیادی برای امنیت، عملیاتی بودن  و دسترسی آنلاین دارند

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس