میموسا + کوانتنا – یک همکاری تعریف شده

لغت “همکاری” ، در لغت به معنای دو شی است که در کنار یکدیگر فعالیت می کنند تا نتیجه فعالیت آنان در کنار هم ، چیزی فراتر از کارکرد هر یک از آنان به تنهایی باشد.اگرچه این لغت در جهان امروز به شدت در زمینه های مختلف  مورد استفاده قرار می گیرد ، اما در این جا ؛ معنی لغت “همکاری” ، چیزی فراتر از این مورد است و در مورد همکاری همه جانبه شرکت میموسا با شرکت ارتباطی کوانتنا در طول سه سال گذشته سخن می گوید.

شرکت میموسا از زمان آغاز ، همواره تلاش داشته است تا داده های اینترنتی را که در این جا از آن با عنوان محصول(که به مشتری ارائه می شود) یاد می کنیم ، در سطح وسیعی در اختیار مشتری قرار دهیم ، سطحی که همواره نیازمند ارتباطات بی سیم آینده بوده است. از آغاز ، می می دانستیم که شرکت ارتباطی کوانتنا یک شریک قابل اعتماد و مناسب با اهداف ما می باشد، ما از این موضوع اطلاع داشتیم که هر دو شرکت هدف مشترکی داشتند ، ارائه نسل جدید ارائه دهندگان اینترنت یعنی میمو شرکت میموسا ،و به کارگیری آن در زیرساخت های شبکه های اینترنت، هدف ما ارائه زیرساخت های نسل مخصوص استفاده در داخل خانه ها و فضای خارجی خانه ها (دریافت اینترنت از شبکه اصلی) بوده است.

شرکت ارتباطی کوانتنا با همکاری بسیار نزدیک با شرکت میموسا ، امروز موفق شده تا به عنوان پیش رو در زمینه ارائه اینترنت به روش وای فای شناخته شود ، اینترنت نسل سوم که توسط این شرکت ارائه شده سهم بسیار بزرگی در موفقیت حال حاظر این شرکت داشته است. نسل سوم اینترنت های وای فای که توسط این شرکت ارائه شده ، قابلیت و ظرفیت بسیار بالایی دارد ، رادیو هایی که توسط این شرکت با این نسل از اینترنت ارائه می شود ، قابلت متصل شده 8*8 کاربر در هر سمت را دارد ، همچنین قدرت تلفیق این نوع رادیو ها برابر با 1024 QAM بوده و تنها شبکه وای فای می باشد که می تواند با طول موج 2.4 گیگا هرتز فعالیت کند.

شرکمت میموسا با بهره برداری از این نسل سوم اینترنت ، موفق شده تا رویای خود در ارائه قدرت مند ترین و سریع ترین اینترنت ممکن را فراهم آورد ، نسل جدیدی که می تواند برای مسیر های طولانی نیز مورد استفاده قرار بگیرد، تکنلوژی که می تواند سرعت ارائه اینترنت به تک تک مشتریان را افزایش دهد و میزان ثبات را افزایش دهد ، عاملی که می تواند به تنهایی باعث شود تا مشتری همواره دارای ثبات در دریافت خدمات باشد ، مسئله ای که امروز بسیار مهم می باشد.

ما به ادامه ارتباط و همکاری خود با شرکت ارتباطی کوانتنا افتخار می کنیم. برنامه هایی داریم که در ماه های آینده میزان همکاری و مشارکت خود با این شرکت را افزایش داده و در جهت افزایش ثبات بیشتر تکنلوژی های عظیم میمو شرکت میموسا در کنار هم فعالیت کنیم.هدف ما افزایش مقیاس پذیری، ظرفیت و قابلیت اطمینان بیشتر نسل های جدید اینترنت می باشد.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس