جدای از ملاقات نمودن مشتریان و شرکا ، یکی از لذت بخش ترین و سرگرم کننده ترین بخش های شغل من پیوستن به جدیدترین و درخشان ترین کارآفرینان صنعت و صحبت نمودن با آنان است.  هفته گذشته ، وظیفه من شرکت در مراسم انتخاب 100 شرکت برتر در زمینه تکنولوژی در لس آنجلس بود که به عنوان نماینده شرکت میموسا در این مراسم حضور داشتم.

انرژی موجود در کنفرانس شگفت انگیز بود – شروع به کار در زمینه های امنیتی، محاسبات ابری، fintech، علوم زیستی و تلفن همراه به نام چند، شرکت در جلسات آموزنده و رویدادهای شبکه. جالب ترین جنبه ی من این بود که Mimosa یکی از چندین شرکت سخت افزاری بود و تنها شرکتی که بر بهبود زیرساخت های پهنای باند بحرانی تمرکز داشت.

پس از دو روز ارائه خدمات شرکت، ما به مراسم اعطای جایزه ویژه در شب 14 ژوئن که مخصوص برندگان نهایی بود دعوت شدیم.  موسسه Red Herring  بیش از 4500 نفر از شرکت کنندگان را برای نوآوری و توانایی خود برای جذب رشد انفجاری در آینده، دعوت و برجسته(معرفی) کرده است . شرکت های از طریق اندازه گیری اقدامات آنان در زمینه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرند معیارهای مختلف از جمله تاثیر مخرب تکنولوژی، اثبات مفهوم، عملکرد مالی، رد پای بازار و تجربه مدیریت شرکت ها ، توسط این سازمان بررسی می شود. برای اعلام این خبر  که میموسا به عنوان یکی از برندگان انتخاب شده ، بسیار هیجان زده هستم ، دلیل اهدای این جایزه به ما  نقش ما در نوآوری دسترسی به اینترنت با راه حل های بی خطر 5G ثابت و شبکه های بی سیم ما می باشد.

ممنون از Red Herring! ما افتخار می کنیم که برنده یکی از معتبرترین جوایز صنعت فناوری شده ایم.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس