ایالت کالیفرنیا ، شهر سانتاکلارا ،20 ژوئن 2017 –  شبکه (اینترنتی) میموسا ، امروز به صورت رسمی ، برنامه آینده خود با عنوان شرکات برتر را معرفی کرد ، برنامه ای جهانی که با هدف یاری رساندن به همکاران تجاری در نقاط مختلف جهان ، در جهت بدست آوردن فرصت های جدید تجاری و ایجاد نمودن راه های جدید کسی درآمد بیشتر،  طراحی گردیده است.

این برنامه و پورتال های نمایندگی که به منظور فروش این محصول طراحی شده اند ، با همکاری شرکت میموسا و توسط همکاران تجاری این شبکه طراحی و اجرا گردیده اند. در واقع همکاران میموسا در این برنامه و در مسیر تولید و استفاده از این برنامه در سطح جهان ، یکی از اجزائ اصلی پیشرفت شرکت میموسا می باشند ،این همکاران ما خواهند بود که در نقاط مختلف جهان به کاربران یاری خواهند رساند و مشکلات آنان را از اولین مراحل به کار گیری تا آخرین مراحل راه اندازی این برنامه ، حل خواهند نمود، همچنین در برخی مناطق ، این شرکت ها و همکاران تجاری ما ، تجهیزات میموسا را نیز پشتیبانی و ارائه می دهند.

“ما(شرکت میموسا) به همکاران تجاری خود در نقاط مختلف جهان که با دقت بسیار زیادی انتخاب شده اند ، اعتماد کامل داشته و اطمینان داریم که تمام کاربران این برنامه ، در تمام مراحل به کارگیری شراکت برتر ، توسط همکاران ما پشتیبانی خواهند شد”. این متن ، گفته های دقیق جک جکسون ، مدیر عامل بخش فروش جهانی شرکت میومسا ، بود. “دلیل به کار گرفتن این برنامه در سطح کشور ، و استفاده از آن به صورت گسترده در سطوح جهانی ، اعتقاد ما به این برنامه می باشد ، برنامه ای که در جهت یاری رساندن به تجار ایجاد گردیده و کمک بسیار بزرگی برای آنان می باشد ، برنامه ای که با فراهم نمودن نیاز های افراد ، قطعا ارزش خود را به کاربران ، به نمایش می گذارد”.

این برنامه شغلی ، که شراکت برتر نام دارد ، دارای سه سطح مختلف می باشد – بسته طلایی ، نقره ای و پلاتینیم  – اولین ویژگی که تمام کاربران در هر سه سطح ، دریافت می نمایند عبارت است از : دسترسی رایگان به پورتال سای شراکت برتر، کیت های  مجاز برای فروش (NFR)، آموزش آنلاین رایگان و دسترسی به ابزارهای بازاریابی و قالب های تبلیغاتی ، بسته طلایی و پلاتینیم ، می توانند از خدمات اضافی بهره مند شوند که شامل سیستم فروش و پشتیبانی شخصی شرکت میموسا می باشد – از جمله مزایای این طرح تماس های فروش مشترک، ثبت نام معامله و اولویت در پشتیبانی فنی می باشد- همچنین ، افرادی که از این بسته های استفاده می کنند از بودجه های شرکت میموسا در جهت توسعه اشتغال خود نیز بهره مند می گردند. افرادی که از طرح پلاتینیم استفاده می کنند ، در صورت موفقیت و افزایش سود می توانند از سیستم های ویژه دیگری نیز بهره مند شوند ، مانند بازنگری های بازرگانی توسط متخصصین شرکت میموسا در بازه های سه ماهه  و عضویت در شواری مشارکت و مشورت شرکت میموسا.

“بری وارگیاس” مدیر عامل شبکه های دریایی بالتیک و یکی از کاربران پلاتینیم در مورد این طرح می گوید : “ما مفتخریم که یکی از کاربران این طرح شرکت میموسا بوده و از خدمات آنان بهره می بریم” ، علاوه بر این او در ادامه سخن رانی خود در مورد این طرح می گوید :” ما واقعا از تشویق ها و برنامه های بسیار مفید برنامه شراکت برتر، از جمله ثبت نام در طرح و استفاده از  معامله های شرکت میموسا  قدردانی میکنیم،  برنامه ای که برای ما عالی بوده و باعت دریافت تخفیف های اضافی و افزایش بازده  کسب و کار ما شده است”.

نمایندگان فروش  به منظور داشتن شرایط لازم ، در جهت شرکت در برنامه شراکت برتر شرکت میموسا ، باید ابتدا به یک سطح ثابت در فروش محصولات شرکت رسیده و بتوانند خدمات پیش از فروش و پس از فروش به مشتریان خود و شرکت میموسا در منطقه ارائه نمایند و همچنین توانایی ایجاد نمودن و برقرار ارتباط مداوم با شرکت میموسا را داشته باشند.

جان کلوین، معاون ارشد عملیات میدان جهانی در شرکت میموسا گفته است که  “ما به صورت جدی برنامه شراکت برتر را به عنوان یکی از برنامه های مطلوب در صنعت طراحی کرده ایم و قصد داریم تا آن را به طور مداوم به روز رسانی کرده و باعث پیشرفت برنامه و از سوی مقابل شما شویم. علاوه بر ارائه توسیه های لازم جهت تشخیص روش های سودآور که شرکای ما آن را دریافت می نمایند و البته سزاوار آن می باشند، ما یک برنامه صدور گواهینامه ارائه خواهیم کرد که از اوت 2017 در دسترس خواهد بود ” همچنین او در ادامه صحبت هایش ، بیان می کند که : ما کاملا در خدمت همکاران خود بوده و ارائه خدمات مناسب در جهت افزایش سود آوری و ادامه دار بودن موفقیت آنان را وظیفه خود می دانیم.”

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس