شرکت میموسا که یکی از شرکت های بسیار فعال در زمینه تکنولوژی های مرتبط با شبکه های اینترنتی می باشد ، و همچنین پیشتاز استفاده از اینترنت با سرعت 5G به حساب می آید ، امروز به صورت رسمی اعلام کرد که کشور اسپانیا در قسمت های جنوبی کشور ، از این پس از تکنولوژی 5G شرکت میموسا به منظور ارائه اینترنت به مشتریان خود استفاده خواهد نمود ، از تکنولوژی های شرکت میموسا برای طراحی و استفاده از شبکه به صورت کامل استفاده خواهد شد ، شرکت میموسا ، سخت افزار های لازم در جهت ایجاد نمودن نقاط دسترسی به اینترنت (رادیو های دریافت کننده) و نقاط ارسال کننده اینترنت( رادیو های بکهال) در این منطقه را محیا خواهد نمود ، این تکنولوژی در نهایت سرعت 100 مگا بیت در ثانیه را در اختیار کاربران در منطقه قرار خواهد داد.

شبکه ائرو مکس(نام شکبه ارائه اینترنت در اسپانیا) در قسمت های جنوبی کشور ؛ بیش از 2000 شهر کوچک و بزرگ را پوشش می دهد . این شبکه سرعت ارائه خدمات به کاربران را افزایش داده و علاوه بر آن به دلیل به کار گرفتن تکنولوژی های مورد استفاده توسط شبکه های پر سرعت 5G کاربرانی که از خطوط کم سرعت استفاده می کنند ، سیگنال های قدرتمند و مداومی را دریافت می کنند.  لغت ائرو مکس در زبان اسپانیایی به معنای کابل هایی است که در آسمان گسترده شده اند ، این شرکت ارائه دهنده اینترنت ، از تکنولوژی  های شرکت میموسا درتمام ساختار های خود استفاده می کند و ارائه اینترنت به صورت جزئی و با پهنای باند بالا (ویژه شرکت ها) به واسطه تکنولوژی های شبکه میموسا صورت می گیرد. آنتن های شرکت میموسا به دو بخش تقسیم می شوند ، آنتن های گیگا پاپ و آنتن های میکرو پاپ ، آنتن های گیگا پاپ از تکنولوژی Ac5 میموسا استفاده می کنند ، وظیفه این آنتن ها ارائه اینترنت به کاربران جزء در مناطق وسیع شهری که تعداد کاربران زیاد است ، می باشد. آنتن های میکرو پاپ مخصوص مناطق دور دست می باشد ، در قسمت های کم جمعیت از رادیو های  A5 میموسا و در قسمت های دور دست و پرجمعیت از رادیو های C5 استفاده می شود. معمولا در مناطق دور دست با یک یا چند تن از کاربران خانگی توافق صورت می گیرد تا در مقابل کاهش درصدی از هزینه های ارائه خدمات اینترنت به آن ها ، از آنتن منزل آن ها به عنوان گیرنده و فرستنده همزمان استفاده شود.علاوه بر این ، شرکت ائرو مکس از رادیو های B5شرکت میموسا نیز استفاده می کند تا طراحی شبکه به صورت مناسب و درسترس قرار بگیرد.

استفان بارگرمن مدیرعامل شرکت ائرومکس  در مورد تکنولوژی شرکت میموسا ، می گوید : ” ما با مشاهده توانمندی ، سرعت ، دقت و قابل اعتماد بودن تکنولوژی های ارائه شده توسط میموسا واقعا هیجان زده شده ایم ، همچنین مشتریان ما بسیار راضی هستند و از سرعتی که شبکه های 5g در اختیار آنها قرار داده اند هیجان زده شده اند ، البته میموسا بسیار سخاوتمند بوده و در مورد شبکه های 4G/Lt ما نیز ، کمک های بسیاری به ما انجام داده است.

تکنولوژی هایبرید(دو موتوره) میموسا که به صورت همزمان از فیبر نوری و شبکه بی سیم( وایرلس) استفاده می کند ، این قابلیت را در اختیار صاحبین مشاغل و شرکت های بزرگ قرار داده که با سرعت بسیار بیشتری به شبکه ها ی اینترنتی متصل شوند و خدمات اینترنتی استفاده کنند. همچنین به کار گیری آنتن های دریافت کننده و ارسال کننده اینترنت به صورت  اختصاصی باعث شده تا زمانی که حجم دریافت و ارسال این شرکت بالا می باشد ، تاخیری در ارائه خدمات به مشتریان آنان ایجاد نگردد.

ائرومکس علاوه بر به کار گیری تکنولوژی های شرکت میموسا ، از تکنولوژی RF نیز بهره می برد ،به کار گرفتن این تکنولوژی در مناطق تپه ای بسیار مناسب بوده و باعث افزایش کاربرد و افزایش قدرت سیگنال می شود ، بارگرمن در مورد به کارگیری همزمان این دو محصول در کنار هم می گوید : نتیجه واقعا قابل وار نیست ، زمانی که برای اولین بار از میزان قدرت و سرعتی که این دو محصول در کنار هم ایجاد کرده بودند ، اطلاع پیدا کردم واقعا هیجان زده شده بودم.

جان کالوین ، از مدیران ارشد بخش بین الملل شرکت میموسا ، می گوید : ما همواره برای همکاری مشترک با شرکت ائرومکس هیجان داریم ، به واسطه تجهیزات مشترک میان شرکت ما و این شرکت می توانیم به خوبی با مشتریان ارتباط برقرار کنیم و دسترسی بی نهایتی را به آنان ارائه دهیم. رویای ما ارائه خدمات پر سرعت به واسطه اینترنت 5G به مشتریان خود در تمام جهان است ، ایجاد نمودن پلی مستقیم میان آن ها و شرکت و ارائه خدمات بدون محدودیت به آن هاست.

کالوین در ادامه صحبت هایش می گوید : هدف نهایی ما ، ارائه خدمات به کاربران ما به گونه ای است که مشتریان ما بتوانند خدمات تجاری خود را بدون داشتن مشکل حل نمایند، در کنار ایم مورد ، همواره تلاش داریم تا بالاترین کیفیت را در اختیار کاربران خود قرار دهیم ، اگرچه باید بگوییم که نتیجه فعالیت ها ی ما تا به امروز و بازخورد مخاطبین و کاربران خدمات ما ، نشان دهنده میزان بالای رضایت آنان است و تمامی ما در میموسا ، با دیدن این میزان رضایت واقعا شگفت زده هستیم.تلاش داریم تا فعالیت های خود را محدود نکنیم و در تمام نقاط و شهر ها و کشور ها ، خدمات خود را به تمامی کاربران ارائه دهیم.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس