ما یک محیط کاری برای محصولات Mimosa در شبکه Tech در روز سه شنبه  داخل وبلاگ معرفی کردیم. به عنوان یک تازه کار، محصولات ما برای عملیات در فضای باز در محدوده دما -40 ° C تا + 55 ° C (-40 ° F تا 131 ° F) تست شده و رتبه بندی می شوند. چیزی که ما آن را پوشش نمی دادیم، دمای داخلی دستگاه های ما بود و این مسئله باید تفسیر شود.

داشبورد رادیو های B5

اولین چیزی که باید بدانیم این است که دما همیشه به طور قابل توجهی بالاتر از دمای محیط خارجی است که در آن محصول کار می کند. ماهیت هر محصول الکترونیکی این است که حرارت تولید می کند، بنابراین این نباید باعث ایجاد هشدار شود. اندازه گیری و خواندن درجه حرارت در محصول های مختلف ، متفاوت است. در رادیو های B5/B5c/B11  دما از یک سنسور داخلی بر روی تخته در داخل محصول گرفته می شود ،  در مدل های B5 سبک و C5 درجه حرارت نشان داده شده ، همان دمای CPU می باشد. اگرچه دمای CPU همواره فراتر از درجه حرارت دستگاه می باشد.در رادیو های A5/A5c باید هر دو دما را اندازه گیری و مشاهده کنیم.

داشبورد رادیو های A5

درچه درجه حرارتی باید نگران باشیم ؟

در مورد رادیو های B5/B5c/B11  اگر دمای آن زیر 80 درجه سانتی گراد باشد، درجه حرارت در پارامترهای عملی در درجه عادی قرار دارد. برای بقیه محصولات ما که از دمای CPU استفاده می کنیم ، دمای معمولی 100 درجه سانتی گراد می باشد. به عنوان یک راه حل منجمد و خنک کننده ، اگر دمای محصول بیش از این دما اعلام شده باشد، به احتمال زیاد به این معنی است که آسیب فیزیکی توانایی غرق شدن گرما را برای از بین بردن گرما از تراشه کاهش داده شده را ندارد. به عنوان یک نقطه مرجع، می توانیم بگوییم که تغییر دما به سمت نقطه خطر در محصولاتی  دو سال از زمان ساخت آنان نگذشته است ، اتفاق نمی افتد.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس