روش و یا فرایندی که ما بر مبنای آنان اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و از آن استفاده می کنیم ، باعث شده تا یک تغییر اساسی در نوع استفاده ما از اینترنت ایجاد شود.

امروزه ، بیش از نیمی از اطلاعاتی که از طریق اینترنت در اختیار افراد قرار می گیرد ، به واسطه ارتباطات بی سیم که با استفاده از فیبر های نوری پشتیبانی می شوند محیا می شود. به عنوان مثال در همین شش سال گذشته ، میزان استفاده از تلفن همراه برای دسترسی به داده های مختلف در سطح اینترنت از 4 درصد به چیزی حدود یک سوم جمعیت افزایش پیدا کرده است. این روند استفاده از اینترنت با استفاده از تلفن همراه که از گوشی های هوشمند استفاده می کند ، باعث شده تا سطح استفاده از ارتباطات بی سیم (وایرلس) به صورت چشم گیری در جهان افزایش پیدا کند.

من امروز از روی تجربه سخن می گویم ، پس از تمام این سال ها که زندگی کاری خود را صرف خدمات رسانی به مشتریان و ارائه روش های ارتباطی به آنان ، می توانم به راحتی بگویم که زیرساخت های فعلی توانایی و ضرفیت کافی برای پشتیبانی و ارائه اینترنت به حجم عظیم درخواست های دسترسی به اینترنت در دنیای امروز را ندارند. امروز دیگر ظرفیتی که سیم های مسی(ارائه اینترنت از روش سنتی) در اختیار ما قرار می دهند پاسخ گوی نیاز ما و ظرفیتی که برنامه های کاربردی امروزه نیاز دارند ، نمی باشند ، همچنین فرایند FTTH( یا ارسال اینترنت به منازل با استفاده از فیبر های نوری) برای استفاده در سطح وسیع بسیار پر هزینه می باشد. به منظور داشتن یک اینرتنت پر سرعت ، و مقرون به صرفه نیازمند یک تکنولوژی جدید می باشیم ، تکنلوژی که در فضای خارج از خانه فعالیت کند و فاصله ای که میان پلتفروم های ارائه دهنده اینترنت ارزان قیمت (با سرعت پایین) و پلتفروم های پر هزینه (پر سرعت) را پر کند.

نسل جدید ارائه دهندگان اینترنت باید نیاز برنامه های کاربردی به فضای اینترنت را در نظر بگیرند و در عین حال امنیتی که افراد از اینترنت در نظر دارند را نیز به آنان ارائه دهند.با در نظر گرفتن این نیاز ها می توانیم بگوییم که شبکه وایرلس(ارتباطات بی سیم) نیازمند تکنلولوژی های پیشرفته و به روز می باشد ، همچنین باید بهینه سازی هایی در زمینه هایی که دارای مجوز نمی باشند صورت بگیرد.

ما شرکت میموسا را بنا کردیم زیرا موقعیتی را مشاهده کردیم که به واسطه آن می توانستیم نسل جدید نقاط دسترسی(ارائه دهندگان اینترنت) را ایجاد به بازار معرفی کنیم، تکنلولوژی که از لبه آینده قرض گرفته شده بود و می توانست نگاه ما به اینترنت و نوع استفاده ما از اینترنت را به کلی تغییر دهد.

ما اعتقاد داریم که دنیایی فردای اینترنت در مورد سه مسئله مهم می باشد :

وسیعتر– مشتری های بیشتر بر روی هر رادیو سرویس دهنده .

سریعتر – سرعت بیشتر ، رسیدن به نقطه انتقال اطلاعات با سرعت +1 گیگا بایت در ثانیه با استفاده از تکنولوژی 4*4 802 ای سی ، با استفاده از میموهای ام یو.

پرقدرت تر – قابلیت اتصال با کیفیت فیبر نوری ،استفاده از تکنولوژی های ضروری برای کاهش تداخلات و پارازیت های طبیعی موجود در مسیر و طیف های غیر مجازی که ایجاد می شوند.

هدف شرکت میموسا ، کمک به ساخت آینده و تبدیل آینده به یک واقعیت است.

نسل جدید از ارائه دهندگان اینترنت در حال معرفی می باشند، نرم افزارها و کاربردهای جدید ما از اینترنت نیازمند این نسل از ارائه دهندگان اینترنت می باشد ، مشتریان شما نیازمند این نسل جدید می باشند ، شرکت میموسا نسل جدید ارتباطات بی سیم (وایرلس) می باشد.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس