هفته گذشته ،جیمی با یک پرواز خود را به واشنگتن رساند تا در یک اجلاس سه روزه در مورد Wi-Fi شرکت کند. علاوه بر دیدار با بسیاری از مشتریان و ارائه سخنرانی در مورد نقش ارتباطات بی سیم و نقش آن در ارائه اینترنت با سرعت بالا، جیمی با یک جایزه بسیار ویژه و به یاد ماندنی به افتتاح تالار مشاهیر Wi-Fi  پرداخت.

مراسم تالار مشاهیر Wi-Fi  توسط سازمان دهندگان این رویداد ایجاد شده بود تا به نوعی یک قدردانی نسبت به افرادی  باشد که سهم قابل توجهی در صنعت Wi-Fi داشته اند.

در طول این اجلاس ، جیمی در مورد فعالیت های  خود در شرکت Mimosa، که در نهایت  منجر به توسعه راه حل های MicroPoP و GigaPoP شده بود ، و به ارائه دهندگان خدمات برای ارائه سرعت فیبر در محیط های روستایی، حومه و شهری کمک فراوانی کرده بود ، سخنرانی هایی انجام داد. Wi-Fi بستگی به زیرساخت ها، دارای بزرگی پهنای باند می باشد – 94 درصد از اینترنت به آن وابسته است – و به همین دلیل، Mimosa برای شتاب پهنای باند بهتر، همراه با Wi-Fi که مردم آن را “اینترنت” می دانند، همگام شده است. جیمی مدافع خستگی ناپذیر صنعت وای فای، شروع به کار و گفتگو با سازمان های صنعتی، اعضای کنگره و سناتور و FCC پرداخت تا اطمینان حاصل کند که بهترین منافع ارائه دهندگان خدمات بی سیم نمایان گردد. این کارکه توسط جیمی برگزار شده توسط FCC به عنوان عضو کمیته مشورتی گسترش پهنای باند به عنوان بهترین سخنرانی مراسم انتخاب گردید.

جیمی پیش از این مدیر شرکت ، Wire  بود که در ارائه دروازه های خانه Wi-Fi به صنعت نقش مهمی ایفا کرد، که در حال حاضر موجب نابودی کاربران Wi-Fi از ISP های خود می شود. او همچنین پیشگام ارائه خدمات IP به خانه بیش از فیبر و xDSL بوده است.  جیمی همچنین تکنولوژی “Zero Touch” را به وجود آورد که فرایند اتوماتیک نصب شبکه نت بود، او باعث شد تا DSL به بازار انبوه راه پیدا کند و به ترویج استانداردهای دسترسی به سرویس های دروازه ها در سطح جهانی امروز به اینترنت متصل شد.

علاوه بر این، جیمی یکی از عوامل مهم در ایجاد نمودن سیستم مدیریت پیشرفته Broad-Band Forum TR-069 است که در سراسر صنعت پهنای باند در بیش از 350 میلیون دستگاه استفاده می شود، تسهیل ارائه خدمات پهن باند و خدمات خانگی و عملیات پشتیبانی از مشتری های پیشرفته. او کار خود را در Polycom شروع کرد، که به سرعت به صفوف محصولات مشخص مدیریت SoundStation جهان ملحق شد، مسئله ای که به  اولین محصولات کنفرانس و همکاری های اینترنتی در این صنعت تبدیل گردید.

جیمی در نهایت این مراسم را  همراه با یکی دیگر از سرمایه گذاران، دکتر مایکل مارکوس که مدیر  شرکت Marcus Spectrum Solutions LLC  بود جشن گرفت . مایکل در هر دو زمینه تکنولوژی بی سیم و جنبه های عملی شبکه های اینترنتی ، تقریبا به مدت 25 سال در  FCC فعال بوده است، تبادل نظر با همتای ژاپنی و مشاوره برای کمیسیون اروپا در مورد موضوعات هم طیف باعث کسب تجربه های بسیاری برای او شده است.

به جیمی و مایکل تبریک می گوییم.

شرکت نانو تراشه توزیع کننده تجهیزات رادیویی، وای فای و وایرلس